TURNIEJ SINGLOWY NA ROZPOCZĘCIE SEZONU 2015
W dniu 26.04.2015 odbył się turniej singlowy. Wzięło w nim udział 8 osób. W finale Marek Woźniak pokonał Andrzeja Sokołowskiego
(6:4 6:4). Brawo Marku!
Po turnieju, w wyniku rozegranych spotkań ustalona została kolejność drabinki singlowej, która na początek sezonu 2015 wygląda następująco:
1. Marek Woźniak
2. Andrzej Sokołowski
3. Krzysztof Medaj
4. Krzysztof Dobrowolski
5. Maciej Sokołowski
6. Zbigniew Ochotnicki
7. Halina Ochotnicka
8. Ryszard Iwan
Nowi chętni do wejścia do drabinki, muszą wyzwać ostatniego na aktualnej liście drabinkowej.
Witamy wszystkich klubowiczów SET

Informujemy, że w sobotę 18 kwietnia 2015 o godzinie 17 na kortach (Jelenia 88) odbędzie się zwyczajne Walne Zebranie członków stowarzyszenia SET, połączone z uroczystą imprezą rozpoczynającą sezon na kortach.
Impreza grillowa "koszykowa".
Można przynieść ze sobą: sprzęt sportowy, sprzęt wędkarski, sprzęt muzyczny, teksty piosenek i coś w koszyku do konsumpcji.
Osoby towarzyszące mile widziane!!!

Turniej deblowy w Radomiu

Uczestnicy turnieju deblowego w Radomiu

Turniej odbył się 7.09.2014r na kortach Radomiaka , 12 drużyn w trzech grupach walczyło o wejście do ćwierćfinału , wszystkie drużyny ze Starachowic - Marek Wożniak-Zdzisław Skorzyński, Wojciech Jaworski- Jarosław Wrona i Krzysztof Medaj -Tomasz Banasik zakwalifikowały się o elitarnej ósemki. Jednej w składzie Krzysztof Medaj ,Tomasz Banasik udało się przejść dalej by po dramatycznej walce sięgnąćpo tytuł mistrzowski. (K.D).

Połowa sezonu na kortach.
26 lipca 2014 w godzinach popołudniowych świętowaliśmy połowę sezonu. Były gry w tenisa, łowienie ryb impreza grilowa. Zdjęcia w zakładce galeria.

Turniej Tenisowy Starachowice-Radom-Zwoleń.
9 maja 2014 odbył się turniej deblowy Starachowice -Radom- Zwoleń.Wzięło udział 9 par. Zdjęcia z turnieju oraz tabele wyników znajdują się w zakładce Galeria.

Zima 2013-2014.
Zima była bardzo łaskawa dla tenisystów. Graliśmy nawet w styczniu.
Prócz tego na stawkach jeździliśmy na łyżwach. Zdjęcia w zakładce Galeria.
ZAKOŃCZENIE SEZONU TENISOWEGO 2013.
19 Października (sobota) odbyła się się na kortach impreza kończąca oficjalnie sezon tenisowy.
Program:
10.00 - Turniej tenisowy
14.00-  Część artystyczna przy grilu
Rozegrano turniej deblowy. Zgłosiło się 5 par.Wyniki są następujące:
I miejsce- A.Sokołowski i Z. Skorżyńsk, II miejsce: Marek Woźniak, Krzysztof Dobrowolski ,     III miejsce: Zbigniew Pocheć, Krzysztof Medaj.
W trakcie części artystycznej między innymi śpiewano piosenki.
 Tekst piosenek zamieszczono w pliku umieszczonym w zakładce Różne-Piosenki.
Zdjecia sa w zakładce Galeria.

Darmowa strona www - zrób ją sam!